KURUMSAL

2008 yılından bu yana çelik mutfak eşyaları sektöründe faaliyet gösteren SEDEN değişmez kalite ve koşulsuz müşteri memnuniyeti yaklaşımı ile güçlenerek, piyasanın saygın ve lider firmalarından biri olmayı başarmıştır.

SEDEN üretimlerini,  İkitelli Organize sanayi Bölgesi içindeki 1500 metrekarelik kendi fabrikasında daha yeniyi, daha güzeli  yaratmak azmi ile gerçekleştirmektedir. Artan yeni ürün yelpazesi ve talebe göre esnek üretim yapabilme kabiliyeti ile  katıldığı tüm yurt içi ve yurt dışı fuarlarda büyüyen global pazara “bizde varız” mesajı vermektedir.

 Dış Ticaret ilişkilerinde de ciddi adımlarla ilerleyen SEDEN, uluslararası kalite normlarına uygun çay seti, çelik servis tepsilerini, kaşık çatal ve servis setlerini  ve diğer çelik mutfak eşyalarını başta yurt içi olmak üzere birçok Avrupa ülkesi, Orta Doğu, Kuzey Afrika, Kanada ve Amerika dahil yaklaşık 21 ülkeye ihraç etmektedir...

VİZYONUMUZ

Ürün yelpazesini yeni tasarımlar ile sürekli geliştirerek, uluslararası kalite standartlarında üretilmiş ürünler ile iç ve dış piyasada hizmet vermek.

MİSYONUMUZ

Yeni tasarımlarını 18/10 304 BA paslanmaz çelikten uluslararası kalite standartlarına göre üretmek ve müşterilerinin beğenisine sunmak.

İLKEMİZ

Değişmez kalite yaklaşımı ve koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamak.

NEDEN SEDEN MUTFAK ?

YENİLİKÇİ YAKLAŞIM

SEDEN, her zaman en güncel tasarım trendleri ve teknolojik gelişmeleri yakından izleyerek yenilikçi yaklaşım ile hareket etmektedir.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

SEDEN, öncelikli olarak müşteri isteklerini yerine getirme ve bu istekleri yerine getirmek için ihtiyaç duyulan prosesleri ve işleyişi başarıyla sağlayarak müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktadır.

KALİTE POLİTİKASI

SEDEN, geçmişten günümüze başarı ve kalite standardının devamını teminen üstlendiği işleri; ulusal ve uluslarası standartlara uygun çalışarak kaliteden ödün vermeden sürdürmektedir.